Stackpole International, dünya çapında önde gelen otomobil firmaları için yenilikçi motor ve transmisyon pompaları ve toz metal bileşenleri üreten teknoloji odaklı bir otomotiv tedarikçisi ve global liderdir. Yenilikçi ve güvenilir parçaları ve ürünleri üretmek için alanının en iyisidir.

Üst düzey yönetim ekibimizin deneyim derinliği; mühendislik, ürün geliştirme, metalurji, toz metal takım tasarımı, sürekli iyileştirme ve üstün işletme yönetimi içerir. Mühendislik kadromuz ürün geliştirmeye, süreç iyileştirme ve müşteri memnuniyeti desteğine odaklanmıştır.

Yeniliklere açık, başarı ve sonuç odaklı, sosyal sorumluluk bilinciyle çalışan Stackpole International yıllar içerisinde çeşitli dallarda aldığı ödül ve belgeler ile başarısını kanıtlamıştır.

Kalite konusunda ödün vermez anlayışını yetkili kurumlarca da onaylatan Stackpole International, otomotiv ürünleri için IATF 16949 – 2016 belgesine, iş sağlığı ve güvenliğine ilgili ulusal ve uluslararası mevzuatlara ve yasalara uygun çalıştığına dair ISO 45001- 2018 belgesine, ürünlerimizin üretim aşamasından müşterilerimize ulaşmasına kadar geçen süre boyunca her adımda çevresel etkileri dikkate alarak çalıştığına dair ISO 14001 – 2015 belgesine sahiptir.

Merkezi Ancaster, Ontario, Kanada’da bulunan Stackpole International, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Türkiye’de 15 üretim tesisi ve teknik merkezi ile dünya genelinde 4000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır.